GEGUŽĖ – ŠEIMOS IR BENDRUOMENĖS MĖNUO!

Vaikai myli nuoširdžiai. Ir sveikina ne tik žodžiais, bet visa savo širdimi. Mūsų gimnazijos mokiniai,  lankantys neformalaus ugdymo būrelius, su vadovais Ina Skirmantiene, Artūru Sinkevičiumi, Dalia Razumiene, Egle Grybiene pakvietė šeimų narius ir visą gimnazijos bendruomenę į koncertus, skirtus Šeimų dienai ir Mokyklų bendruomenių metams. Gegužės 17 d. jaunieji šokėjai, kanklininkai, skudutininkai, gitaristai ir dainininkai koncertavo Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje. Moksleivių neformalaus ugdymo pasiekimus  apibendrino, laimėjimais džiaugėsi ir moksleivius skatino veiklai mokyklos direktorė Nijolė Šimienė. Gegužės 21 d. Vienybės aikštėje Kauno miesto gyventojai bei svečiai grožėjosi tautinių šokių kolektyvo „Gintarėlis“ šokiais ir etnokultūros kolektyvų „Dzingulis“, „Želmenėliai“, „Skudutis“ atliekamais kūriniais bei dainomis. Vadovams talkino mokytojai Vaida Galiuvienė, Gitana Kairienė, Jolita Kaučikaitė-Radvilienė, Rita Subatkevičienė, Erika Gylienė, Jolita Trapulionienė.

Parengė Erika Gylienė, Jolita Kaučikaitė-Radvilienė