Garbingas apdovanojimas

Buvome maloniai nustebinti, kai į gimnaziją atėjo netikėtas pranešimas iš Kauno miesto savivaldybės švietimo skyriaus, kviečiantis mūsų gimnazijos IIb klasės mokinę Gustę Malinauskaitę atvykti gegužės 6d. į ,,AČIŪ – 2016″ šventę, vyksiančią Nacionaliniame M.K.Čiurlionio dailės muziejuje. Šventė iš tiesų buvo puiki: į ją buvo pakviesti mokiniai, įvairių konkursų užsienio kalba metu tapę laureatais. Pertraukėlių metu koncertavo J. Miliauskaitės vadovaujamas ansamblis ,,Linksmasis Do“. Mūsų Gustė apdovanota Diplomu ir medaliu už laimėtą  I vietą Kauno mieste vertimų konkurse ,,Noriu būti vertėju“. Ačiū Gustei, sėkmės jai ir kitiems mokiniams, kurie kitais mokslo metais turės galimybę pratęsti naująją mokinių apdovanojimo tradiciją.
Anglų kalbos mokytoja Juzefa Sobolienė