Gamtos labirintuose

Balandžio 16-osios popietę dvi devintokų komandos dalyvavo J.Basanavičiaus gimnazijos organizuotame protmūšyje ,,Gamtos labirintai“. Mokiniai pasitikrino geografijos, fizikos, biologijos, chemijos žinias ir klaidžiuose gamtos labirintuose nepasiklydo, atrado teisingus sprendimus ir atsakymus atlikdami įvairias užduotis. 9e klasės komanda  ‚,Prima“ išradingai prisistatė, buvo apdovanota padėkos raštu. Komandą „Atomas“ sudarė 9b ir 9c klasės mokiniai: I.Daščioraitė, K.Žiūrytė, K.Midveris, R.Pranevičius ir I.Dailidonis. Ši komanda išsiskyrė savo meniškomis emblemomis, labai teisingai  atsakinėjo į sudėtingus klausimus ir iškovojo trečiąją vietą. Smagu, jog kaimyninių mokyklų moksleiviai gražiai bendrauja. Šaunu, kad tokiuose renginiuose mokiniai ne tik rungtyniauja, bet ir  daug ko gražaus pasimoko vieni iš kitų.

Paruošė mokytoja J.Žukauskienė