Galerijos

Reprezentacinės galerijos

Mokykloje įrengtose reprezentacinėse dailės galerijose rengiamos parodos įvairiomis mokyklos švenčių progomis, jose eksponuojami dešimtų, dvyliktų klasių mokinių baigiamieji kūrybiniai darbai.

• ,,Labirintas“ – retrospektyvi galerija, kurioje kaupiama ir saugoma  mokinių meno darbų istorija nuo pirmųjų darbų
  • ,,Akvariumas“ – taikomosios dailės kūrinių galerija, kurioje talpinamos ir meninių, ir technologinių darbų ekspozicijos (,,Dovana mokyklai“, dvyliktokų dailės ir technologijų egzaminų darbai)
  • ,,Stiklo galerija“  ir jos ,,mažieji filialai“ – stiklo spintos – 1a. fojė – taikomosios dailės kūrinių galerija, kurioje talpinamos ir meninių, ir technologinių darbų ekspozicijos (,,Dovana mokyklai“, dvyliktokų dailės ir technologijų egzaminų darbai)

Nuolat keičiamos ekspozicijos:

• Ia. fojė – projekto ,,Dovana mokyklai“ vaizdinės lentos
  •  II a. fojė – projekto ,,Dovana mokyklai“ darbai, mokyklos ir miesto konkursų bei projektų darbai
  • Aktų salė 12 klasių mokinių vaizduojamosios dailės egzamino darbai

Mažosios mobilios galerijos

Mokykloje veikia ir kelios mažosios mobilios dailės galerijos. Čia eksponuojami ugdymo proceso metu (dailės pamokų metu) 1-12 klasių mokinių sukurti darbai. Jų turinys periodiškai atnaujinamas, papildomas.

Galerijas kuruoja dailės mokytojai:

• Vyta Sakalauskienė –   Mano pasaulis
  • Sima Venskūnienė –     Mano pasaulis