Frankofoniškojo teatro festivalis „Pirmoji uždanga“

Gegužės 5-6 d. Alytaus miesto teatre vyko Tarptautinis mokinių frankofoniškojo teatro festivalis „Pirmoji uždanga“ („Premiers Rideaux“). Šiame festivalyje dalyvavome ir gimnazijos  teatro studijos nariai Augustė Baltrukėnaitė, Evelina Kondrotaitė ir Evija Babiliūtė. Antrąją festivalio dieną įvyko ir mūsų krikštynos – improvizuotas etiudas Alytaus miesto teatro scenoje. Pirmąkart stojome į sceną susitikimui su žiūrovais. Buvo daug jaudulio, nes vis tik nusprendėme pakliūti po prožektorių šviesa. Improvizuotoji „Repeticija“ sukėlė publikos juoką ir buvo teigiamai priimta. Pavyko ne tik pasirodyti, bet ir gauti „Geriausios Idėjos“ („Meilleure Idée“) nominaciją. Visą tekstą rasite paspaudę mygtuką SKAITYTI DAUGIAU.

Festivalio uždarymo metu Premiers Rideaux komisijos pirmininkas ir Alytaus miesto teatro režisierius Arvydas Kinderis padėkojo visiems dalyviams už įdomius pasirodymus ir palinkėjo „… kad teatras gyvuotų!“

Dėkojame mokytojai Aušrai Lavickienei už pasiūlymą dalyvauti Tarptautiniame mokinių frankofoniškojo teatro festivalyje Premiers Rideaux ir pagalbą organizuojant išvyką!

Teatro mokytojas Mindaugas Gargasas