Europos kalbų savaitė 2016

Su pirmuoju pirmadienio skambučiu gimnazijoje  prasidėjo Europos kalbų savaitė. Užsienio ir lietuvių kalbos mokytojai visą savaitę veda pamokas, orientuotas į Europos kalbų žinojimo svarbą ir supažindina mokinius su kultūriniais aspektais kitose Europos šalyse. Pamokos prasidėjo nuo pradinių klasių edukacinio renginio „Kodėl verta mokytis užsienio kalbų“, kurį vedė gimnazistai. Jame dalyvavo 8 kl.  ir I – IV gimnazijos klasės. Pamokų  metu mokiniai pasakojo mokiniams, kodėl svarbu mokytis užsienio kalbų nuo mažumės, kuo jiems šios žinios padės ateityje. Po 3 pamokos mokyklos 2 aukšto fojė vyko lietuvių tautinių šokių prezentacija, parengta tautinių šokių vadovės Inos Skirmantienės. Visos mokyklos bendruomenė turėjo galimybę pamatyti lietuvių tautinius šokius gyvai. Pirmadienio dieną vainikavo po 6 pamokų aktų salėje įvykęs koncertas  „Tarp mūsų, europiečių“. Jo metu savo užsienio kalbų mokėjimą pademonstravo mokiniai nuo pačių mažiausių antrokėlių iki mokyklos vyriausiųjų – III gimnazijos klasės. Kokiomis tik kalbomis nebuvo dainuojama ir vaidinama:  lietuviškai,  angliškai,  rusiškai,  vokiškai!  Po koncerto linksmi ir pakylėti visi išėjo namo laukti naujų „Europos kalbų savaitės“ renginių.