Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. minėjome Europos kalbų dieną. Renginyje – projekte dalyvavo mokiniai ir  mokytojai. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai pamoką skyrė gimtosios kalbos reikšmei ir kitų kalbų pažinimui. Be to, mokiniai atliko įvairių projektų: 7c kl. – dailės ir rusų kalbos projektą ,,Rusų kalbos vadovėlis“. Šios kl. mokiniai taip pat išpuošė mokyklą ir priminė visiems, kiek Europoje yra tautų, šalių ir keliomis kalbomis šneka  žmonės. Dailės pamokose su mokiniais mokytojos  Sima Venskūnienė ir Vyta Sakalauskienė piešė vėliavas. Geografijos pamokose (mokytoja L. Dolinskaitė) susipažino su Europos šalimis. Anglų k. pamokose (mokytojos  Kristina Žakšauskienė ir Jurgita Girdauskienė) mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Kalbame anglų kalba apie Europą.“ Antrojo aukšto foje surengta tarptautinių projektinių darbų vokiečių kalba paroda. 9-ųjų klasių mokiniai apsilankė 4-5 klasių pamokose ir pristatė  mokiniams valstybes, kuriose gimtoji kalba – vokiečių, papasakojo  įdomesnių faktų, su vaikais žiūrėjo trumpus filmukus vokiečių kalba (mokytoja E. Gustauskienė).

Rusų kalbos mokytojos S. Sapunova, K. Žakšauskienė