Europos diena mokykloje

Pasitinkant Europos dieną, balandžio 26-osios ir gegužės 2-osios dienomis vyresniųjų klasių gimnazistai turėjo puikią galimybę pabendrauti su politikais – LR Seimo nariais Birute Vėsaite ir Mečislovu Zaščiurinsku.  Diskutuota apie šiandienines Lietuvos aktualijas, Lietuvos integracines sąsajas su ES. Politikai kalbėjo apie mokinių galimybes tęsti studijas užsienyje, ES investicijas į švietimo, ugdymo programą „Erazmus“, jos perspektyvas. Apsilankydami mokyklos bibliotekoje, svečiai įteikė leidinių, kuriuose gimnazistai ras žinių apie ES institucijas, veiklą. Gegužės 9-ąją apie du šimtai vyresniųjų klasių mokinių laikė Europos egzaminą. Jie turėjo galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami įvairius klausimus iš ES istorijos, institucijas, kultūrą.

Istorijos mokytoja Eugenija Paškauskienė