Edukacinė išvyka „Prie istorijos ištakų“

Rugsėjo 25 d. 5c ir 6a klasių mokiniams vyko integruota istorijos, geografijos, dailės pamoka „Prie Lietuvos istorijos ištakų“, aplankant Plokščių, Sudargo piliakalnius, esančius Šakių rajone. Pamoką organizavo mokytojos A.Markvaldienė, J.Jablonauskienė, D.Dolinskaitė, S.Venskūnienė, E.Paškauskienė. Pakeliui   aplankėme Miško muziejų, kuris įkurtas Lekėčiuose, šaltinius, trykštančius iš žemės gelmių. Atsigėrę gėlo vandens pajudėjome istorijos ištakų-piliakalnių  link. Mokiniai pasakojo šių piliakalnių istorijas, legendas.  Ant vieno iš gražiausių piliakalnių, senove dvelkiančių Lietuvos vietovių, suplevėsavo Lietuvos tautinė vėliava.  Ją išdidžiai iškėlė mūsų gimnazistai. Sugiedoję tautinę giesmę, pasižvalgę po rudenėjančią gamtą, Nemuno vingius, mokiniai  stengėsi pajausti ir piešiniuose įprasminti matomus vaizdus. Pažintines keliones tęsime aplankant ir kitus Lietuvos piliakalnius. Organizuosime piešinių parodą, kurioje Lietuvos Šimtmečiui skirta kelionė pasakos Lietuvos tūkstantmečio istoriją.

Istorijos mokytoja E.Paškauskienė, technologijų mokytoja A.Markvaldienė