Džiugios žinios iš Lietuvos mokinių technologijų olimpiados!

2021 m. kovo 23 d. nuotoliu vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados Kauno miesto II etapas „Kūrybos virusas 2021“.  Olimpiadoje dalyvavo  gimnazijos mokiniai Miglė Raižytė (8a),  mokytoja Aldona Markvaldienė; Miglė Laukytė (IIc), mokytoja Aldona Markvaldienė; Eimantas Rutkauskas (IIc), mokytoja Rasa Ratkevičienė; Malesta Padgornaitė (IIIc),  mokytoja Audra Miliauskienė; Rusnė Pakalniškytė (IIId), mokytoja Ingrida Raguckienė; Meda Gutauskaitė (IVc), mokytoja Meilė Kalinienė. Mokiniai atliko  kūrybinę užduotį, ją aprašė ir pristatė. Rezultatai džiugūs. Malesta Padgornaitė ir Eimantas Rutkauskas užėmė III vietas. Mieste I vietas laimėjo ir į Lietuvos mokinių technologijų olimpiados III etapą deleguojami šie mokiniai: Miglė Raižytė, Miglė Laukytė, Rusnė Pakalniškytė,  Meda Gutauskaitė.  Sveikiname ir didžiuojamės, linkime visokeriopos sėkmės! Dėkojame visiems mokytojams, vadovavusiems mokinių kūrybiniam procesui. Pasigrožėkime mokinių namų ir atliktų olimpiados metu darbais.

Mokytoja Aldona Markvaldienė