Džiaugiamės respublikinio rašinio rezultatais!

Finišavo jau 14–asis Lietuvos mokinių rašinių konkursas olimpine tematika. Jį, padedant Lietuvos sporto muziejui, organizavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija, Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos neformaliojo ugdymo departamentas. Šį kartą konkursui buvo pasirinkta tema: ,,Pavydas ir puikybė sporte”. Mokiniai rašiniuose išsakė požiūrį į negatyvius reiškinius sporte ir olimpiniame judėjime. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai Dovydas Vilkas, Aidas Greivys, Altėja Valkavickaitė, Rugilė Jonuškaitė, Justas Kepalas. Laureatais tapo Altėja Valkavickaitė (Id kl.) – III vieta,  Justas Kepalas (II vieta). Už mokinių padrąsinimą išsakyti savo nuomonę šiuo jautriu sporto visuomenėje klausimu dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms Reginai Vilkelienei, Daivai Vaičaitienei, Ilonai Vitkauskienei. Mokiniai apdovanoti  medaliais, diplomais, taurėmis ir asmeninėmis dovanomis.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Dekerienė