Dovana Kauno Panemunės senelių namams

Mūsų gimnazija ir Kauno Panemunės senelių namai jau nuo 2014 m. vykdo bendrą socialinį projektą „Pavasario dvelksmas“, kurio kuratorė yra gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė. Gimnazistai yra laukiami svečiai senelių namuose. Jų kūrybinių darbų parodos, rankų darbo suvenyrai, šventiniai interjero akcentai džiugina senelius. Artėjant    Panemunės senelių namų 30- mečiui, nutarėme jiems įteikti  dvi dovanas, t.y. papuošti poilsio kambarį sieninės tapybos darbu ir dekoruoti pirmojo aukšto langą. Vos tik prasidėjus moksleivių vasaros atostogoms, IIIb kl. mokinės Ieva Daščioraitė ir Elona Čečytė, vadovaujamos dailės mokytojų J. Gudžiuvienės, R. Klingaitės ir V. Sakalauskienės,  keletą dienų kūrė šias kompozicijas. Į pagalbą pasitelkėme net gimnazijos ūkio dalies darbuotojus Anatolijų Aleksejonoką  ir Mindaugą  Banį,   o pavaduotojas ūkio reikalams V. Purys  parūpino  mums reikalingų priemonių. Rezultatais džiaugiamės visi, o labiausiai globos namų gyventojai, kurie viso proceso metu buvo aktyvūs stebėtojai ir vertintojai.

Paruošė dailės mokyt.  Vyta Sakalauskienė