Diplomas – kelias į gerą gyvenimą

2016 m. gruodžio 15 d. vyko debatai tema „Diplomas – kelias į gerą gyvenimą“ tarp III gimnazijos klasių. Gimnazistai buvo pasiruošę argumentuotas kalbas, kurias įrodinėjo drąsiai išreikšdami savo mintis. Abi komandos pasirodė apylygiai, tačiau nedideliu taškų skirtumu teigiančiųjų atstovės Diana Vareikaitė, Greta Ginelevičiūtė ir Gintarė Žuravliovaitė užėmė I vietą, o neigiančiųjų komandai Erikai Špokaitei, Paulinai Šeškauskaitei ir Arūnei Blankaitei atiteko II vieta. Debatams teisėjavo nuostabi trijų Gretų komanda: gimnazijos psichologė, karjeros ugdymo mokytoja   Greta Jakaitė, gimnazistės Greta Ginelevičiūtė ir Greta Poškutė. Debatus organizavo karjeros ugdymo mokytoja Greta Jakaitė ir debatų klubo „Totas“ vadovas Tomas Pažarauskas.

Parengė debatų klubo „Totas“ vadovas Tomas Pažarauskas