Dalyvaujame akcijoje „Apibėk mokyklą“

Rugsėjo 18-30 dienomis pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis dalyvauja visuomenės sveikatos centro organizuojamoje akcijoje „Apibėk mokyklą“. Judėjimas būdingas žmogui nuo pat gimimo. Gamta įpareigoja vaiką augti ir bręsti per veiklą, aktyvumą ir judėjimą.Bėgimo laikas – tai ir bendravimo laikas, kada galima pabūti kartu su savo draugais ar pabendrauti su mokytoju kitoje aplinkoje.Vaikai pabuvę lauke, atsipalaiduoja, geriau jaučiasi, nes daugeliui patinka bėgioti. Į klases jie sugrįžta žvalesni, linksmesni, darbingesni, atidesni ir aktyvesni.

Iniciatyvinė grupė: visuomenės sveikatos centro slaugytoja Stefanija Muliarčikienė, pradinių klasių mokytojos Gitana Kairienė, Vaida Gailiuvienė ir Rita Subatkevičienė