Chemijos pamokos kitaip

Gimnazijos vienuoliktokai penkias savaites dalyvavo pedagoginės veiklos tyrime ir chemijos pamokose naudojo papildomas vaizdines priemones. Cheminės inžinerijos magistrantė, atliekanti pedagoginės veiklos praktiką mūsų gimnazijoje, su mokiniais chemijos mokėsi neįprastai: pagal 3D vizualizacijas dėliojo organinių junginių molekulių modelius, kuriuos toliau naudojo tyrinėdami jų chemines savybes bei atlikdami kitas praktines užduotis. Taip mokiniai galėjo įsivaizduoti akimi nematomus junginius, suprasti jiems būdingus cheminius dėsningumus ir gautas žinias pritaikyti praktikoje. Smagu buvo stebėti, kaip kiekvieną pamoką vienuoliktokams vaizduoti organinių junginių struktūrines formules sekėsi vis geriau. Iš atlikto tyrimo rezultatų galima pastebėti, kad organinių junginių modelių kūrimo naudą nurodė visi tyrimo dalyviai. Dėkoju mokiniams už aktyvų įsitraukimą į organinių junginių molekulių modelių kūrimą. AČIŪ mokyklos administracijai ir chemijos mokytojai Jolantai Žukauskienei už suteiktą galimybę bei palaikymą.

Chemijos mokytoja Ina Juozaitienė