Chemijos pamoka kitaip

Visada įdomu turėti pamokas netradicinėje aplinkoje. Šį kartą chemijos pamoka su mokytojomis J. Žukauskiene ir A. Markvaldiene vyko Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakultete. II-III gimnazijos klasių mokiniai susipažino su universiteto mokomosiomis aplinkomis, laboratorijomis, stebėjo studentų veiklas, susipažino su pieno pramonės, konditerijos maisto ruošimo ir gamybos specifika, darbo ir mokslo pobūdžiu. Mokslo darbuotoja N. Kleizienė supažindino moksleivius su cheminėmis laboratorijomis, kuriose sintetinami nauji cheminiai junginiai. Mokiniai galėjo ne tik gyvai pamatyti, kaip atrodo studentiška mokslo diena, bet susipažinti su galimybėmis studijuoti dalykus, susijusius su maisto chemija ir technologijomis. Vėliau gimnazistai susipažino su nauja paroda KTU studijų ir verslo centre „Santakos slėnis“.

Parengė psichologė Greta Jakaitė