Būk vertėju ir keliauk po Europą

Maloni žinia iš Respublikinio vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo pasiekė IVc klasės mokinį Martyną Žiūrį: už daugiametį dalyvavimą projekte „Tavo žvilgsnis“ ir puikius vertimo iš anglų kalbos rezultatus kartu su kitais geriausiais vertėjais iš Lietuvos spalio pabaigoje jis  kviečiamas į kelionę po Slovakiją ir Austriją. Ši dovana tikrai labai maloni ir pelnyta: Martynas kiekvienais metais kruopščiai ruošiasi konkursui. Nuostabūs Alpių vaizdai, pilys, ekskursijos po Bratislavą ir Vieną išliks Martyno atmintyje visą gyvenimą. Puikus gyvenimo startas!
Malonu Jums priminti, kad IIIb klasės mokinė Ieva Daščioraitė, dar besimokydama 8-oje klasėje, yra užėmusi 2-ąją vietą Kaune, o Gustė Malinauskaitė praeitais mokslo metais – 1-ąją vietą ir  apdovanota Kauno švietimo skyriaus diplomu ir medaliu. Tad, mieli moksleiviai, aktyviai dalyvaukite ir laimėkite teksto vertimų konkursuose!

Anglų kalbos mokytoja Juzefa Sobolienė