Brandos šventė

Liepos 13 d. popietę Juozo Grušo gimnazijos abiturientai, mokytojai, svečiai susirinko į Brandos šventę. Brandos atestatai įteikti 68 dvidešimt devintosios  laidos  abiturientams. Abiturientų branda džiaugėsi gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė, tėveliai, mokytojai. Kartu su atestatais įteiktos padėkos už gerus ir puikius valstybinių brandos egzaminų rezultatus, aktyvų dalyvavimą gimnazijos kultūriniame gyvenime. Gimnazijos direktorė įteikė abiturientams dailės ir technologijų brandos egzaminų darbų ir gražiausių abiturientų kalbos tekstų knygeles ,,Laiko jungtys“. Šventės vedėjai Erika ir Matas kalbėjo apie svajonę, kuri pakilus nuo žemės įgyja sparnus. Abiturientų vardu kalbėję Gabija, Tomas ir Aušrinė dėkojo už mokytojų ir vadovų investicijas – žinias,- įdėtas į mokinių protus ir širdis. Kaip atminimo dovaną abiturientai gimnazijos direktorei N.Šimienei įteikė atminimo dovaną – stiklinį ąžuolą, kurio gilėse slypi kūrybos galia.

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Dekerienė