Bendradarbiavimas su Mykolo Riomerio universitetu

Kovo 23 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Mykolo Riomerio universiteto surengtoje teorinėje –praktinėje konferencijoje „Vanduo – informacijos ir gyvybės nešėjas“. Šios konferencijos metu dailės mokytojos Rimos Keturkienės ir istorijos mokytojos Jadvygos Jablonauskienės parengti Ia, 8a, 8b, 7a, 7d, 6a ir 6c mokiniai pristatė kūrybinius darbus tema „Jei aš būčiau vanduo“. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai, naudodamiesi vandeniu, mokėsi lieti spalvas. Kovo 28 d. Ia ir II-ųjų klasių gimnazistai dalyvavo MRU edukaciniame renginyje tema „Laikinosios sostinės laikotarpio istoriniai faktai ir narkotinių medžiagų vartojimo prevencija“. Mokiniai susipažino su MRU Viešojo saugumo patalpomis, sale, kurioje 1919 m. prisiekė Prezidentas Antanas Smetona. Buvo pristatomi reikšmingi pastate įvykę tarpukario Lietuvos įvykiai. Specializuotuose kabinetuose su vaizdinėmis priemonėmis buvo skaitoma paskaita narkotikų prevencijos tema. Mokiniai susipažino su kriminalistikos technika ir priemonėmis. Jie galėjo dalyvauti nuimant pirštų atspaudus, identifikuojant suklastotus dokumentus. Mokiniai teigė, jog įgijo naujų istorijos žinių ir susipažino su kriminalisto darbu.

Jadvyga Jablonauskienė, istorijos mokytoja