Baltosios ramunės diena

Kovo 24 d. 11 val. Rotušės aikštėje prasiskleidė tūkstančiai ramunių. Ši diena yra tarptautinė Baltos ramunės – tuberkuliozės diena. Mūsų mokyklos mokiniai  savomis rankomis pagamino 777 gėles tam, kad jos bent vienai dienai pražystų pagrindinėje miesto aikštėje. Kiekvienas mokinys, kuris pagamino ramunę, išklausė pedagogų informaciją apie tuberkuliozę. Be to, tą dieną 7000 baltų ramunių pražydo ir po ligoninės langais, Tuberkulioze sergantys vaikai tarsi suspindėjo, nes diena prasidėjo kitaip. Dalyvaudami bendrame miesto projekte atkreipėme mokyklos bendruomenės narių dėmesį į sergamumo tuberkulioze problemą, mokiniams suteikėme informacijos apie profilaktines priemones ir išreiškėme solidarumą sergantiems.
Parengė socialinės pedagogės Kristina Varanavičienė ir Jolita Trapulionienė