„Augu internete“ iniciatyva gimnazijoje tęsiasi

Vasario 23 d. gimnazijoje šeštos klasės mokiniams vyko virtuali pamoka „Augu internete.“ Tiesioginės vaizdo pamokos metu iniciatyvos „Augu internete“ mokytojas Rimvydas Jurkuvėnas kalbėjo apie įrenginių saugumą ir pagarbų bei atsakingą elgesį internete. Lektorius paaiškino, kaip atpažinti virusu užkrėstą el. laišką arba SMS žinutę, į ką atkreipti dėmesį siunčiant programėles, kuo gresia prisijungimas prie nesaugaus „Wi-Fi“ tinklo, kokios informacijos apie save nereikia viešinti ir ką daryti, jei tapai elektroninių patyčių auka.Virtuali pamoka mokiniams buvo labai naudinga ir reikalinga. Informacijos paveikumą didino neįprasta pamokos forma. Lygiagrečiai gimnazijoje vyksta saugesnio interneto pamokos penktokams, kurias skaito  IT ir telekomunikacijų bendrovės „Telia“ vyresnysis  analitikas dr. Arūnas Požėra. Šių pamokų metu mokiniai gali tiesiogiai bendrauti su lektoriumi, užduoti jam klausimus. Džiaugiamės iniciatyva „Augu internete.“

Daugiau skaitykite https://www.auguinternete.lt/lt/naujienos/padedame-kurti-saugesne-gimnazija

Parengė socialinė pedagogė Jolita Trapulionienė