Atvirų durų diena Policijos komisariate

Kovo 23 d. gimnazijos 8 klasės mokiniai kartu su socialinėmis pedagogėmis Jolita Trapulioniene ir Kristina Varanavičiene apsilankė Santakos policijos komisariate, kur vyko atvirų durų diena. Policijos pastate moksleivius pasitiko pareigūnai Edgaras Avinauskas ir Gita Vapšytė. Jie pravedė ekskursiją: parodė įvairios paskirties patalpas, pasakojo apie pareigūnų darbo specifiką. Mokiniams buvo priminta apie nepilnamečių teisinę atsakomybę, aiškinta apie smurtą artimoje aplinkoje prieš vaikus, riaušes, aptarti kiti  prevencijos klausimai.  Mokiniai apžiūrėjo Kelių policijos transporto priemones bei Patrulių rinktinės amuniciją. Taip pat buvo pristatytas policijos pareigūnų darbas, praktinės kasdienės situacijos, pademonstruotos naudojamos specialiosios ir techninės priemonės. Aštuntokai domėjosi policininko darbo ypatumais,  apžiūrėjo šaunamuosius ginklus, specialiąsias priemones, klausinėjo bei aktyviai dalijosi savo patirtimis, kaip reikia elgtis ištikus netikėtoms ar nemalonioms situacijoms.

Parengė: Socialinės pedagogės Jolita Trapulionienė, Kristina Varanavičienė