Aštuntokų apsilankymas KTU cheminės inžinerijos fakultete

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-02-02

Lapkričio 17 d. grupelė  8a, 8b ir 8c kl. mokinių pabandė pasimatuoti studentų ,,rūbą“. Mokiniai dalyvavo demontracinėse paskaitose  „Oro kokybės tyrimai“ ir „Vandens valymo technologijos“ Kauno  technologijos universitete Cheminės technologijos fakultete. Aplinkos inžinerijos katedros doktorantas Simonas Misevičius mokiniams papasakojo apie šiuo metu naudojamas vandens valymo technologijas bei pristatė, kokios inovacijos šiuo metu dar yra kuriamos. Susipažinome su „ateiteis miesto“ koncepcija. Ekskursijų po laboratorijas metu mokiniai pamatė, kaip  tiriamas vanduo, valomos nuotekos bei kokie yra oro kokybės tyrimai.  Ačiū KTU Cheminės technologijos fakultetui už suteiktą galimybę mokiniams bent akies krašteliu pamatyti, kas yra studijos universitete bei suprati chemijos mokslo naudą.

Chemijos mokytoja Ina Juozaitienė