Apdovanojimai Istorinėje LR Prezidentūroje

Šiais mokslo metais vyko daug konkursų istorine tematika. Istorijos mokytojai skatino gimnazistus juose dalyvauti, kad šie įgytų patirties, žinių, pasitikėjimo. Sėkmingiausi konkursai buvo kovo 20 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje vykusiame Kauno miesto 10-ųjų klasių mokinių protų mūšyje-viktorinoje „Lietuvos nepriklausomybės šimtmetis istorijoje, literatūroje ir mene“. IIc ir IId klasės gimnazistės Justė Kavaliūnaitė, Klementina Leonavičiūtė, Eglė Striškaitė, Irūna Simanaitytė laimėjo II vietą. Balandžio 13 d. Kauno šv. Kazimiero progimnazijoje vyko Kauno miesto mokyklų 7–ųjų klasių istorinė-tautinė viktorina „Iš praeities versmių“. Joje dalyvavo 7a klasės mokinių komanda, kurią sudarė Kipras Bazevičius, Mykolas Brazaitis, Viltė Miliūnaitė, Mantas Valeika. Komandos muzikiniam prisistatymui  talkino 5b klasės mokiniai Motiejus Brazaitis ir Dominyka Kairytė. Mokiniai puikiai atliko viktorinos užduotis ir laimėjo I vietą. Gegužės 25 d. Lietuvos švietimo istorijos muziejuje vyko Kauno miesto mokyklų 9 (I-ųjų gimnazijos) klasių mokinių konkursas-protmūšis „Carų valdžioje“. Konkurse dalyvavo Ia klasės mokinių komanda, kurią sudarė Melita Frolovaitė, Simas Korolis, Nedas Norvaiša, Justas Norvaiša, Renas Nose. Mokiniai sėkmingai įveikė penkis protmūšio etapus ir laimėjo II vietą. Gegužės 31d. konkursų laimėtojai ir juos ruošusios istorijos mokytojos Eugenija Paškauskienė ir Jadvyga Jablonauskienė buvo pakviestos į Kauno miesto švietimo skyriaus apdovanojimų šventę, kuri vyko Istorinėje LR Prezidentūroje.

Istorijos mokytoja Jadzė Jablonauskienė