Angliškų dainų konkursas

Palydėję neįprastai šilto ir šviesaus rudens dienas ir sulaukę pirmųjų snaigių mes savo mokykloje lapkričio 20 d. surengėme angliškų dainų konkursą. Tai buvo graži šventė: jaukiai mokinių tarybos, kuriai vadovauja mokyt. Jolita Slušnienė,  papuoštoje salėje  skambėjo tiek lyrinės, tiek greito tempo dainos, pritariant gitarai ar fortepijonui.

Konkurse dalyvavo jaunesniųjų moksleivių grupė, t.y. 5-8 klasės ir vyresniųjų – 9-12 klasės. Autoritetingą komisiją, kurią sudarė muzikos mokytojos E. Grybienė, D. Razumienė ir K. Žakšauskienė bei anglų k. mokytojos N. Smolskaitė ir J. Malašauskienė bei visus žiūrovus sužavėjo 6c klasės mokinės Lauros Zabielaitės atliekama daina „Simeone like you“, kuriai buvo skirta 1-oji vieta. Greta taip pat puikiai padainavo duetu su Diana Moncevičiūte, 6c kl. („Royals“). Buvo malonu klausyti Mildos Bertašiūtės (6a kl.) ir Emilijos Trilikauskaitės (7a kl.). Šaunu, kad dainos konkurse dalyvavo ir 5d bei 6b klasių kolektyvai.

Vyresniųjų grupėje didžiausių ovacijų ir vienbalsės komisijos nuomonės skirti 1-ąją vietą susilaukė 9a kl. mokinė Joana Vasiliūtė su Whitney Houston daina „I will always love you“. Taip pat gražiai pasirodė Egidija Andriekutė (10a kl.), Eglė Pacauskaitė (9e kl.) bei 9b kl. mergaičių trio. Dėkojame anglų kalbos mokytojoms (J. Pirštelienei,J. Kasparienei, S. Sapunovai, J. Mažrimienei, R. Balandienei, J. Sobolienei), paskatinusioms ir padrąsinusioms mokinius dalyvauti konkurse. Lauksime kitų konkursų.

Parengė Juzefa Sobolienė