Akcija „Saugi bendruomenė – saugus vaikas“

Kovo 22 dieną paminėta veiksmo savaitė „Be patyčių“. Į socialinių pedagogų organizuotą akciją „Saugi bendruomenė – saugus vaikas“ atvyko mokiniai iš 12 Šilainių – Vilijampolės mikrorajonų ugdymo įstaigų. Susirinkusius pasveikino gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Gintarėlis“ (vadovė Ina Skirmantienė). Akcijos metu mokiniai bendravo su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnais. Jie kalbėjo bei renginyje buvusiems mokiniams uždavė klausimus apie saugumą gatvėje, mokykloje ir namuose. Akcijos dalyviai už teisingus atsakymus gavo dovanų su policijos atributika. Mokiniai stebėjo kinologų pasirodymą, susipažino su policijos amunicija. I b klasės mokinys Giedrius Butkus demonstravo specialiąją riaušių malšinimui skirtą aprangą. Mokiniai  piešė  tema „Saugi vaikystė“, atliko bendrą dainą „Draugą reikia turėti“. Renginio pabaigoje vyko piešinių ir šūkių pristatymas. Mokinių piešiniai  saugomi specialiai renginiui mokinių, vadovaujamų technologijų Meilės Kalinienės, pagamintoje knygoje.

Parengė socialinės pedagogės Kristina Varanavičienė, Jolita Trapulionienė