Akcija ,,Padovanok knygą – pasidalink gerumu“

Balandžio 23-ioji – Pasaulinė knygos  ir autorinių teisių diena . Jai   paminėti, balandžio 18-30 dienomis  gimnazijos bibliotekoje vyko akcija ,,Padovanok knygą – pasidalink gerumu“. Akcijos metu mokyklos bendruomenė  buvo kviečiama dovanoti naujas arba jau perskaitytas knygas  Kauno apskrities specialiosios mokyklos vaikams ir Kauno Panemunės senelių namų gyventojams. Aktyviausi akcijos dalyviai – 1a,1b,3a ir Ic klasių mokiniai. Knygas gausiai dovanojo ir pavieniai bibliotekos skaitytojai – mokiniai bei mokytojai. Dovanotas knygas į Kauno apskrities specialiąją mokyklą ir  Kauno Panemunės senelių namus nuvežė akcijos iniciatorės – gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Vilija Demjanova, specialioji pedagogė – logopedė Linita Sabienė ir bibliotekos vedėja Elena Urbutytė. Dėkojame visiems, pasidalijusiems gerumu. Ačiū prisidėjusiems prie prasmingos   akcijos įgyvendinimo. Tikime – knygos  suteiks daug skaitymo džiaugsmo  šalia mūsų esantiems.

Bibliotekos vedėja Elena Urbutytė