Akcija ,,Apibėk mokyklą“

Akciją „Apibėk mokyklą“ pradėjome rugsėjo 18 d. bendra rikiuote mokyklos fojė. Nutarėme apie mokyklą bėgti ilgųjų pertraukų metu. Po 3 – jų pamokų bėgo trečiokai ir ketvirtokai, o po 4 – ių pamokų – pirmokai ir antrokai. Rugsėjo 29 d. aplink mokyklą vienu metu  bėgo visi pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis.  Akcijoje dalyvavo 12 pradinių klasių mokinių kartu su klasių mokytojomis. Dalyvauti akcijoje mokiniams labai patiko. Jie kiekvieną dieną laukė pertraukos. Mokinių mintys: „Akcija buvo nuostabi. Sportuoti pati nuostabiausia mintis“ – Viltė, 3b kl. „Patiko bėgti, nes bėgom kartu,“ – Kasparas, 3b kl. „Man labai patiko bėgti todėl, kad galima pakvėpuoti grynu oru,“ – Aristida, 3b kl. „Man labai patiko bėgti. Dabar aš kupinas jėgų,“ – Mantas, 2a kl.

Parengė Gitana Kairienė, Rita Subatkevičienė