Advento dainų vakaronė

Gruodžio 19 d. įvyko tradicinė Advento vakaronė. Mokiniai ir tėvai ne tik dainavo adventines dainas, bet atliko  mokytojo A. Sinkevičiaus paruoštas užduotis:  gilinosi į Advento dainų prasmę, dalinosi patirtimi apie šio laiko papročius, tradicijas. Už šventės organizavimą atsakingos pradinių klasių mokytojos V.Juodienė, G.Kairienė, V.Gailiuvienė, J.Kaučikaitė-Radvilienė, R.Subatkevičienė. Mokytoja E.Gylienė su mokiniais vakaronei kūrė verpstes ir Advento dainas vizualizavo. Prieš vakaronę vyko dailės ir technologijų mokytojų organizuota mokinių pagamintų  darbų mugė. Lėšos, surinktos pardavus dirbinius, perduotos Šilainių parapijos Šv.Dvasios bažnyčios Caritui ir bus skirtos Šilainių mikrorajono socialinės pagalbos reikalingoms šeimoms.

Mokytoja Erika Gylienė