Kūrybinės dirbtuvės Birštono miesto šventėje

2013 metais pradėtas vykdyti projektas „Dialogai” tęsia savo veiklą. 2017 metų projekto tikslas – skatinti mokytojus  drauge su mokiniais už gimnazijos ribų taikyti įgytas žinias ir gebėjimus organizuojant kūrybines dirbtuves  kito miesto bendruomenei ir svečiams miesto šventės metu.

Birželio 10 d. į Birštone vykusią miesto šventę „Birštonas ošia“ atvyko Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos Direktorė Nijolė Šimienė, 27 gimnazijos  mokiniai, dailės mokytojai Rasa Klingaitė, Rima Keturkienė, Aidas Augustis, Aušra Lavickienė, taikomosios dailės ir technologijų mokytojai Audronė Miliauskienė, Meilė Kalinienė, Jūratė Gudžiuvienė, Rasa Ratkevičienė, Inga Raguckienė. Mūsų gimnazijos mokytojai ir mokiniai vedė kūrybines vaizduojamosios dailės –  grafikos, tapybos –  ir taikomosios dailės – odos, tekstilės, keramikos –  dirbtuves Birštono miesto bendruomenei ir miesto svečiams. Norintys galėjo įsigyti ir mokinių kūrybinių darbų. Savo darbus eksponavo ir vedė parodomąjį tapymą ant šilko Beatričė Stanaitytė, buvusi gimnazijos  auklėtinė, dabar Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto grafikos specialybės 2 kurso studentė. Birštono miesto šventėje dalyvavę mokiniai patyrė daug gerų emocijų, nes gimnazijoje įgytas žinias ir įgūdžius galėjo praktiškai pritaikyti kūrybinių dirbtuvių metu mokydami kitus.

Informacijos apie Birštono šventę ieškokite: http://kvitrina.lt/perlas-ant-nemuno-kranto-nusvito-vaivorykstes-spalvomis/

Mokytojos Erika Gylienė ir Aušra Lavickienė

Nuotraukos mokytojo Aido Augusčio