Gimnazijoje lankėsi svečiai iš Ukrainos

Kaune balandžio 3-6 dienomis lankėsi Vinicios miesto (Ukraina) švietimo srities atstovų delegacija: Oksana Iatsenko, Vinicios miesto švietimo ir mokslo departamento vadovė, Olena Gerasimova, Vinycia tęstinio mokymo akademijos Tarptautinių reikalų prorektorė, Galyna Kolosinska, Vinycia tęstinio mokymo akademijos Priešmokyklinio ugdymo skyriaus metodininkė, Oleksii Ternovoi, Vinycia miesto vidurinės mokyklos Nr. 27 direktorius, Anna Duchenko, Vinycia vidurinės mokyklos Nr. 25 direktoriaus pavaduotoja, Tetiana Rozhok, Vinycia vaikų darželio Nr. 27 direktorė, Ruzhytska Viktoriia, Vinyciaapskrities Kalynivka rajono Salnyk vidurinės mokyklos direktorė, Vasyl Ivanytsia, Vinycia apskrities Khmilnyk miesto vidurinės mokyklos Nr. 4 direktorius. Tarptautinį vizitą organizavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir Užsienio ryšių skyriai, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras. Balandžio 5 d. delegacija iš Ukrainos lankėsi ir Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje. Svečiai pasidžiaugė moderniomis, netradicinėmis ugdymo erdvėmis, ugdymo priemonių gausa, sudarytomis galimybėmis mokiniams pažinti savo kultūrą, tradicijas, jas puoselėti, prisiminti Lietuvai istoriškai svarbius įvykius. Gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė šį vizitą įvardijo kaip puikią galimybę bendradarbiauti su Vinicios mokyklomis, dalinantis vertinga patirtimi, tobulinant mokymosi kokybę, vystant etnokultūrinių tradicijų sklaidą, asmenybės raišką.

Istorijos mokytoja Eugenija Paškauskienė