Kviečiame į koncertą

Kovo 29 d. (trečiadienį) 18 val. kviečiame į Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos tautinių šokių kolektyvo „Gintarėlis“ , ansamblių „Skudutis“ ir „Želmenėliai“ koncertą „ŠOKIŲ PYNĖ“ Kauno kultūros centro „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79) Didžiojoje salėje. Koncerte matysite žinomų choreografų Ilonos Jakštytės, Laimutės Kisielienės, Živilės Adomaitienės, Elenos Morkūnienės, Vidmanto Mačiulskio sukurtus  lietuvių liaudies šokius. Scenoje spalvingas šokių pynes pins ir pirmokėliai, ir jau subrendę gimnazistai: dalyvaus tautinių šokių kolektyvo „Gintarėlis“ 7 jaunučių (1abc, 2ab, 3ab), 3 jaunių (4b, 5b, 6ab), jaunuolių (1-4 gimnazijos klasių) amžiaus grupės. Girdėsite skudučiais atliekamas sutartines ir  lietuvių liaudies dainas, pritariant kanklėmis.  Mokinius koncertui ruošia mokytojos Ina Skirmantienė ir Dalia Razumienė. Joms talkina klasių mokytojos bei auklėtojos. Renginio globėja – gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė.

Daugiau info  http://tautosnamai.lt/ , Kauno kultūros centro „Tautos namai“ facebook paskiroje.

1b klasės mokytoja Erika Gylienė