Vengrijoje vykusios antisovietinės revoliucijos minėjimas

Spalio 21 d. Kaune, buvusiose Senosiose kapinėse prie Vytauto prospekto, vyko tradicinis 1956 metų Vėlinių įvykių ir Vengrijoje vykusios antisovietinės revoliucijos minėjimas. 1956 m. antisovietinis sukilimas Vengrijoje, dar vadinamas Vengrijos revoliucija, prasidėjo 1956 m. spalio 23 d. ir truko iki lapkričio 10 d. Jis buvo nuslopintas. Minėjime dalyvavo Kauno sąjūdžio, miesto savivaldybės, Vengrijos ambasados Lietuvoje atstovai. Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos Ia, IIa, IIIc, gimnazistai, 6c klasės mokiniai. Dalyviai klausėsi literatūrinės kompozicijos, kurią atliko 6c klasės mokiniai Alanas Aleknavičius, Julija Jaseliūnaitė, nuostabią dainą ,,Laisvės paukštis“ atliko IIIa klasės gimnazistė Joana Vasiliūtė. Moksleivius renginiui paruošė ir lydėjo mokytojos Eugenija Paškauskienė, Vida Zulonaitė, Lina Dekerienė. Dalyvių neišgąsdino šlapdriba – sušilome prie arbatos puodelio Tremtinių muziejuje.