Iniciatyva ,,Vilties angelas“

Birželio 14-ąją Lietuvoje minima Gedulo ir vilties diena, primenant visiems  1941-aisiais metais prasidėjusius Lietuvos gyventojų trėmimus. Šiemet  Gedulo ir vilties dienai  buvo skirta iniciatyva  „Vilties angelas“.  Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo šioje pilietinėje iniciatyvoje, kūrė simbolinius Vilties angelus, kurie prieš 75 metus tremtinius palaikė sunkiausią valandą, guodė ir stiprino jų dvasią, kad pakaktų jėgų išgyventi ir grįžti į Tėvynę Lietuvą. Į Vilniuje tradiciškai vykusį genocido aukų pagerbimo renginį Aukų gatvėje mūsų gimnazijos mokinių sukurti simboliniai Vilties angelai keliavo kartu su gimnazijos mokiniais ir istorijos mokytojais Dalia Dolinskaite ir Valdu Piškinu. Po okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukų pagerbimo  ceremonijos, mūsų gimnazijos mokinių  pagaminti Vilties angelai ir  liko ten, Aukų gatvėje.

Apie tai plačiau sužinokite paspaudę šią nuorodą: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-06-15-birzelio-14-aja-vilties-angelas-apskriejo-visa-lietuva/145587

Parengė istorijos mokytoja Dalia Dolinskaitė