5 klasių mokinių konkursas „Matuok įvairiai“

2022-11-16 d. gimnazijoje vyko 5 klasių mokinių konkursas „Senovės ilgio matavimo vienetai Lietuvoje“ arba „Matuok įvairiai“. Konkurso dalyviai varžėsi spręsdami įvairias užduotis. Kubo briaunos ilgį matavo coliais, plaštakomis ir sprindžiais. Buvo ir greito skaičiavimo užduotis, ir užduotis su degtukais, ir išnagrinėjus plakatą, parašyti teisingus matavimo vienetus. Penktokus su senovės ilgio matavimo vienetais supažindino 6b klasės mokiniai K. Kvedaravičius ir T. Povilaitis bei 8d klasės mokiniai L. Žideckas ir R. Mikulėnas, pademonstravę sukurtas skaidres apie ilgio vienetus.  Sveikiname konkurso dalyvius. Gimnazijos direktorė pasveikino pirmos vietos laimėtoją – 5c klasės komandą „Sieksnis“. Konkursą organizavo ir rengė matematikos mokytojos R.Šarienė, J.Macijauskienė, L.Budrienė, R.Kabackė bei 8d klasės mokinės E. Ožekauskaitė, U. Pilipavičiūtė, E. Vitkutė, E. Berūkštytė. Renginį vedė H. Milčius.
Parengė 8d kl. mokinė Eglė Vitkutė