30-asis gimnazijos Rugsėjis!

Rugsėjo 3 d. nuaidėjo 30-asis gimnazijos Rugsėjis, pasėjęs širdyse žinių troškulio grūdus, neramų širdies virpesį ir džiaugsmą. Aktų salėje iš ryto klegėjo pirmokėliai, apie kelią gimnazijoje tyliai mąstė abiturientai. Susirinkusius į Mokslo ir žinių šventę sveikino gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė. Linkėdama susitelkimo ir kūrybos, padėkojo šventę pradėjusiems šokių kolektyvo ,,Gintarėlis“ šokėjams už puikų gimnazijos atstovavimą 2018 m. Dainų šventėje ,,Vardan tos…“ Direktorė priminė, kad šis Rugsėjis išskirtinis – tai Lietuvos 100-mečio Rugsėjis. Su švente sveikino Kauno  Šventosios Dvasios  (Šilainių parapijos) bažnyčios  klebonas kun. Žydrūnas Paulauskas. Šventėje svečiavosi operos solistas Liudas Mikalauskas, pradžiuginęs visus nuotaika ir skambia daina pavaikščiojęs kartu su visais Lietuvos 100-mečio labirintais. Liudas Mikalauskas kvietė dainuoti Lietuvą visus kartu. Taip pat Mokslo ir žinių dienoje svečiavosi LR Seimo narys R. J. Dagys ir referentė D. Juralevičienė. Be to, vyko mokinių ir klasių auklėtojų susitikimai klasėse. Šventę vainikavo abiturientų trispalvė akcija, skirta Lietuvos 100-mečiui. Pasigrožėkime akimirkomis.