2018 metų Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“

Gimnazijos tautinių šokių kolektyvas  „Gintarėlis“ dalyvavo 2018 metų Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“ Šokių dienos dieniniame ir vakariniame koncertuose  „Saulės rato ritimai“ kartu su 8000 šokėjų iš Lietuvos ir dvylikos šalių spalvingus ornamentus  kūrė 70 mūsų gimnazijos mokinių – jaunučiai, jaunuoliai ir du jaunių kolektyvai. Gausiam šokėjų būriui vadovavo choreografijos mokytoja Ina Skirmantienė. Jai talkino pradinių klasių mokytojos Rita Subatkevičienė, Jolita Kaučikaitė – Radvilienė, Erika Gylienė, Vaida Gailiuvienė, informatikos mokytoja Neringa Valeikienė.   Šokių dienos temine jungtimi pasirinktas Saulės įvaizdis –  šviesos, vilties, gėrio ir gyvybingumo simbolis. Kiekvienas šventės dalyvis šokyje pajautė lietuvių tautos vienybę, norą eiti pažangos ir atsinaujinimo keliu. Jaunieji šokėjai ir mokytojos nuoširdžiai dėkoja mamoms Ligitai Anušauskienei, Kristinai Vaitkuvienei, Sandrai Stanskienei, Giedrei Gatelienei, Ernestai Merkevičienei, Indrei Šemetienei, Vilmai Mickūnienei už rūpestį ir pagalbą visos šventės.

Parengė Erika Gylienė ir Jolita Kaučikaitė – Radvilienė