Tarptautinio tekstų vertimo konkurso sėkmė

2022 m. sausio – kovo.mėnesiais  J. Grušo  meno  gimnazijos I–IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Tarptautiniame   projekte ,,Tavo žvilgsnis“. Tai  iliustracijų ir vertimų iš užsienio kalbos į lietuvių kalbą projektas.  Moksleiviai turėjo  galimybę  pasirinkti   anglų, prancūzų, rusų, vokiečių kalbų tekstus, juos išversti į lietuvių  kalbą  ir iliustruoti. Ia, Ib, Ic, IVd klasių mokiniai  išmėgino jėgas vokiečių  kalbos projekte. Projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojais diplomantais tapo Mija Sabaliauskaitė, Raminta Miniauskaitė (Ia  kl.), Einaras Jočys  (Ib kl.), Nikolė Masytė  (Ic kl.), Vytautė  Jagelavičiūtė, Gabrielė  Tamulevičiūtė (IV d kl.). Nugalėtojai  apdovanoti diplomais. Mokinius konkursui parengė vokiečių kalbos mokytoja Vida Zulonaitė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Dekerienė.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Dekerienė