Rugsėjo 1–ąją susitikime sveiki!

Gerbiami   bendruomenės nariai,

liko mažiau nei mėnuo iki naujų mokslo metų ir tikime, kad po atostogų vaikai grįš į mokyklas. Beveik visi Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos  darbuotojai (98,4 proc.) jau turi imunitetą ir pasirengę kaip įmanoma saugiau dirbti kontaktiniu būdu. Mūsų gimnazija yra labiausiai imunizuota mokykla  Lietuvoje (https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000160005/zinios-galimas-naujo-karantino-scenarijus-verslininkai-baiminasi-bankroto). Kviečiame nesiskiepijusius pasekti mokytojų bei  darbuotojų pavyzdžiu ir pasiskiepyti prieš mokslo metus. Šiuo metu yra tinkamiausias metas pasiskiepyti, kad rugsėjį į mokyklą grįžtume turėdami susiformavusį imunitetą.

Vaikai nuo 12 iki 16 metų, lydimi vieno iš tėvų arba globėjų, gali pasiskiepyti be išankstinės registracijos bet kurią darbo dieną nuo 15 val. atvykę į Kauno vakcinavimo centrą (Kovo 11-osios g. 26, prie „Girstučio“ baseino). Taip pat greitai ir patogiai pasiskiepyti galima mobiliojo vakcinavimo centro „vakcibusuose“, kurie visą savaitę kursuoja mieste. Tikslų autobusų maršrutą bei stovėjimo vietas rasite internete: svarbu.kaunas.lt. Kiekvienas turime asmeninę nuomonę apie vakcinas ir turime gerbti visas nuomones. Argumentų, kodėl verta pasiskiepyti, turi ir jaunuoliai – visgi tai jų gyvenimas. Dalinamės parengtu vaizdo siužetu (Vaizdo įrašas čia, YouTube nuoroda čia), kuriame savo įžvalgomis pasidalijo penki mokiniai: Gelmis Mačiukas,  Erikas Bagurskas, Smiltė Pikaitė, Povilas Virbašius, Ieva Kalinauskaitė.

Iš anksto dėkojame. Susitikime sveiki!

Kauno Juozo Grušo meno  gimnazijos direktorė Undinė Diana Tumavičienė