Sveikiname plakato-socialinės reklamos konkurso laimėtoją!

Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų 11–15 metų mokiniai buvo kviečiami kurti plakatus-socialines reklamas aplinkosaugos tema. Juose turėjo būti pavaizduota, kaip mokiniai skatina tausų vartojimą mažindami aplinkos taršą. Sulaukta daugiau kaip pusšimčio moksleivių darbų. Konkursas-paroda „Veik aktyviai“ inicijuotas Aplinkos ministerijos ir finansuojamas ES lėšomis, jį organizavo dienraštis „Kauno diena“, o konkurso partneriai – Kauno miesto savivaldybės administracija ir Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Džiugu, kad II vietos laimėtoja tapo Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos mokinė Miglė Mankauskaitė ir jos darbas „Nuskriaustoji Žemė“.  Mokinė apdovanota momentiniu fotoaparatu „Instax Mini 11“ ir fotoplokštelių pakuotėmis. Organizatoriai tiki, kad šios dovanos paskatins pastebėti ir natūralų gamtos grožį, ir gamtosaugos pažeidimus bei užfiksuoti juos ir prisidėti prie gamtos ir mus supančios aplinkos saugojimo visus konkurso laimėtojus. Dėkojame dailės mokytojai ekspertei Rimai Keturkienei, padėjusiai Miglei Mankauskaitei siekti rezultato ir ugdžiusiai mokinės talentą.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/isvien-su-gamta-sveikiname-konkurso-veik-aktyviai-nugaletojus-1024098