16-oji „Aukštųjų mokyklų mugė 2017“ kviečia moksleivius susitikti su ateitimi!

Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos aukštesniųjų klasių moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, ŽALGIRIO arenoje vykusiame renginyje susipažino su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. Aukštųjų mokyklų atstovai patarė ir konsultavo, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms. Peržengti stojimo į aukštąsias mokyklas kartelę kasmet darosi vis sunkiau, rinktis būsimą profesiją abiturientai privalo itin atsakingai ir tikslingai. Todėl AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖS užduotis ne tik padėti išsirinkti studijų kryptį, bet ir suplanuoti papildomų kompetencijų įgijimą. Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungė ir savo veiklą moksleiviams pristatė profesinio mokymo įstaigos, užsienio kalbų ir papildomo ugdymo mokyklos.

Parengė psichologė Greta Jakaitė