Minima Pasaulinė žemės diena

Kasmet kovo 20 d. minima Pasaulinė žemės diena – astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Minint šią svarbia dieną gimnazijos biologijos mokytojai Goda Sirutavičiūtė, Ignas Stanislavičius ir Jūratė Kaminskienė surengė mokiniams tikrą proto mankštą. Jau tradiciniu tampančiame protmūšyje „Žemės planeta” šiais mokslo metais nuotoliu varžėsi 6-7 kl. mokiniai. Nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius ir prizininkus: I vietos nugalėtoją, 6b klasės mokinį Gustą Andriuškevičių, II vietos laimėtoją,7c klasės mokinę Miją Griniūtę, ir III vietą iškovojusią 7a klasės mokinę Ugnę Rutkauskaitę. Džiaugiamės ir didžiuojamės sumaniais, žingeidžiais ir gamta besidominčiais jaunaisiais gamtininkais!

Biologijos mokytojai