Sveikiname gimnazijos garbę gynusius  3-4 kl. moksleivius!

Šių metų balandžio 2 d.  diena vyko Kauno miesto mokyklų žaidynių plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo berniukų ir mergaičių komandos. Mūsų gimnazijos garbę gynė  3-4 kl. moksleiviai:
Martynas Bernotas, Pijus Gumbeliavičius, Kasparas Jurkulnevičius, Majus Povilaitis ir Ignas Pranskūnas. Jaunuosius sportininkus į varžybas lydėjo J.Grušo meno gimnazijos kūno kultūros mokytojas Giedrius Monkevičius. Berniukai plaukimo estafetėje 4X25 m laisvu stiliumi su plaukimo lenta laimėjo 2 vietą,  estafetėje 4X25 m laisvu stiliumi be lentos 2 vietą. Plaukiant individualiose rungtyse 25 m laisvu stiliumi  Martynas Bernotas laimėjo 2 vietą. Bendroje įskaitoje berniukai iškovojo taip pat 2 vietą. Mergaičių komandą sudarė Miglė Vickutė, Milana Mironenko, Arestida Švedaitė, Nerija Morkevičiūtė  ir Nerija Kuraitė (4a).  Bendroje įskaitoje mergaičių komanda iškovojo 3 vietą. Sportininkai apdovanoti  diplomais, medaliais.