12 val. trukmės inovacijų ir verslumo stovykla

Lietuvos Junior Achivement 2019-10-10  organizavo 12 val. verslumo ir inovacijų stovyklą BLC verslo centre, Kaune. Joje dalyvavo šie mūsų gimnazijos  I, II, III gimn. kl. mokiniai: Ugnius Kleiza, Renas Nose, Austė Pakėnaitė, Ieva Stackevičiūtė, Milda Bertašiūtė, Atėnė Patašiūtė, Kristina Bertmonaitė, Ugnius Malakauskas, Vakaris Bosas, Gustas Šaltenis, Povilas Kelpša, Eimantas Mizerevičius, Džiugas Deltuva, Noja Ylaitė, Agnė Bartkevičiūtė, Martina Kaulinskaitė, Malesta Padgornaitė, Austėja Račkauskaitė, Ramunė Naujokaitė, Viltė Ševčiukaitė, Miglė Laukytė. Dalyviai intensyvios stovyklos metu generavo verslo idėjas, kūrė verslo planus, atliko įvairias užduotis bei klausėsi patyrusių verslo bendruomenės pranešėjų.  Dalyvavimas stovyklose mokinius padrąsina pradėti mokomųjų bendrovių (MMB) veiklą ir įgyvendinti savo verslo idėjas.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė