Sėkmė lydėjo Tarptautiniame šokių festivalyje konkurse

Gruodžio 8-9 dienomis 117 tautinių šokių kolektyvo ,,Gintrėlis“ jaunučių (2b klasės 23 šokėjai, 3a klasės – 19, 3b klasės – 18), jaunių (5-7 klasių mokiniai),  jaunuolių  (I-IV klasių gimnazistai) dalyvavo  tarptautiniame šokių festivalyje-konkurse ,,MERRY CHRISTMAS BALTIC AMBER 2017″ Rygoje ir užėmė dvi II vietas ir keturias III vietas. Šokėjus lydėjo mokytojai Gitana Kairienė,Vaida Gailiuvienė, Loreta Drūlienė, Linita Sabienė, Dovilė Daukšienė, Marija Langienė, Kristina Varanavičienė, Jolita Trapulionienė, Erika Gylienė ir gausus būrys šokėjų šeimų narių. Mokiniai ne tik dalyvavo konkurse, bet ir praplėtė savo akiratį – aplankė Rygos zoologijos sodą, susipažino su Automobilių muziejaus eksponatais, grožėjosi kalėdinės Rygos senamiesčiu, jūros vaizdais žiemą.

2b kl. mokytoja Erika Gylienė