100 dienų – 100 galimybių!

,,100 dienų – tai 14 400 minučių arba 864 000 sekundžių. Šios dienos – tai šimtas galimybių. Pasinaudokite jomis ir paverskite vertingomis. Kartais mūšius nulemia paskutinės sekundės, kurių metu priimti sprendimai būna savalaikiai ir gerai apskaičiuoti. Jūs, abiturientai, likus 100 dienų iki paskutinio skambučio, atsiduriate tiesiojoje, kuria turite nueiti neišbarstę, nešini tuo, ką įgijote per nepilnus 12 metų. Šis ėjimas labai svarbus ir atsakingas,-“ kalbėjo  mokyklos direktorė N. Šimienė sveikindama abiturientus su šimtadieniu. Vasario 20 d. abiturientai scenos kalba perteikė savo ,,25 komandos“ 12 metų brandos istoriją mokykloje, ištarė  šiltą AČIŪ už dvasinių vertybių prioritetą. Vienuoliktokai sukūrė 4 dalių istorinį filmą ,,Silpni gamtoje neišgyvena“, taip pat padovanojo abiturientams tortą, pirmosios mokytojos – raktelius į sėkmę, meilę, galimybę. Abiturientus su švente sveikino LR Seimo narė V.M.Čigriejienė, Seimo nario R.J.Dagio padėjėja D. Juralevičienė, miesto tarybos nariai G.Budnikas, Ž.Garšva, A. Kurlavičius. Jie perdavė mero A.Kupčinsko dovanas abiturientams – po Kauno miesto simbolį.

,,Mielieji! Juozas Grušas yra pasakęs ,,Gyvename laike …“ O jame svarbiausias žmogus: individualus, įžvelgiantis skirtingas prasmes ir temas, subtilus kaip meno kūrinys. Tegul laikas būna Jūsų naudai. Juk kiekvienoje sekundėje tiek daug atspalvių. Ir visa tai ant pamatų, nuo kurių po tam tikro laiko išsiskleis Jūsų gyvenimai“, – tokiais žodžiais abiturientus pastiprino direktorė N. Šimienė.

Parengė lietuvių k. mokytoja L. Dekerienė