1-4 kl. berniukų ir mergaičių lengvosios atletikos trikovės varžybos

2018 m balandžio 12 d.  Kauno lengvosios atletikos manieže vyko  miesto mokyklų 1-4 kl. berniukų ir mergaičių lengvosios atletikos trikovės varžybos (30 m bėgimas, 1 kg kamuolio metimas dviem rankomis ir šuolis į tolį įsibėgėjus).  J.Grušo meno gimnazijos mergaičių komanda laimėjo 2 vietą: Narkauskaitė Deimantė, Štuikytė Emilija, Gražulevičiūtė Mėja – 4c kl.; Laurinaitytė Erika 4a kl., Luščinskaitė Kamilė, 4b kl. Berniukų komanda užėmė 4 vietą: Benetis Elijus, Deltuva Edgaras –  4b kl.,  Delkus Nojus,  4a kl., Juknys Vakaris, Kasperiūnas Karolis – 4c kl. Mokinių komandas varžyboms subūrė mokytojos Loreta Drūlienė,  Jolita Kaučikaitė-Radvilienė,  Ragelienė Zita. Komandas varžyboms paruošė kūno kultūros mokytojas Giedrius Monkevičius.

Kūno kultūros mokytojas Giedrius Monkevičius