Rugsėjo 1-oji 2023 m.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-03-21

2023 m. Rugsėjo 1–ąją gimnazijos kieme susirinko 72 pirmokėliai, jų tėveliai, vadovai, mokytojai ir ir XXXIV laidos abiturientai. Jie pirmokėlius palydi į klases. Tarsi mažas sėklas sodina į raidžių ir skaičių pievą. Šiandien Rugsėjo šventėje dalyvauja net lėlės, atvykę į mūsų gimnaziją iš Kauno valstybinio lėlių teatro.

Gimnazija pasitiko 35-ąjį rugsėjį. Ji nuėjo garbingą kelią – vidurinė, meno mokykla, gimnazija, įkurtas Meno skyrius. Direktorė Undinė Diana Tumavičienė gimnazijoje dirba nuo pat pirmos įkūrimo dienos. Vadovė uždegė simbolinį Žinių aukurą ir tarė sveikinimo žodį. Abiturientai padovanojo simbolinį duonos

Kepalėlį ir lininį rankšluostį su išsiuvinėtu skaičiumi 35. Lai šie metai būna dosnūs išmintimi, prasmingais ir darniais darbais. Šventės dalyvius pasveikino Šventosios Dvasios parapijos Šilainių bažnyčios klebonas kun. monsinjoras Augustinas Paulauskas. Liaudies šokiu prie sveikinimų prisidėjo 4 klasių tautinių šokių kolektyvas „Gintarėliai“, vadovaujamas mokytojos Inos Skirmantienės.

Kiekviena Rugsėjo pirmoji – tai atverčiama nauja knyga, kurią rašysime visi kartu, tad pripildykime šių metų knygą gyvybės, džiaugsmo, kūrybingų minčių.