Bendradarbiavimo su Kauno Valstybiniu Lėlių teatru sutartis

2009-06-04 d. Kauno Juozo Grušo vidurinės mokyklos direktorė Nijolė Šimienė ir Kauno Valstybinio Lėlių teatro vadovas Sigitas Klibavičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri sudarytų sąlygas ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas, per meną įsitraukiant į aktyvią socialinę veiklą.

Kauno Valstybinis lėlių teatras įsipareigoja:

• Organizuoti mokiniams kūrybinę laboratoriją.
  • Teatro muziejuje vykdyti edukacines programas.
  • Suteikti galimybę lėlių teatro erdvėse eksponuoti mokinių kūrybinius darbus.
  • Leisti mokinių grupei dalyvauti spektaklio generalinėje repeticijoje, nemokamai lankytis spektakliuose.

Juozo Grušo vidurinė mokykla įsipareigoja:

• Pasitelkiant mokinius, padėti kurti spektaklių scenografiją.
  • Parengti lėlių teatro langams šventinius akcentus.
  • Sukurti lėlių teatro fojė figūrinę-erdvinę kompoziciją.

Jaunieji dailininkai, kuriems vadovauja dailės mokytojos Rasa Klingaitė, Jūratė Gudžiuvienė ir Sima Venskūnienė, pradinių klasių mokytojos Erika Gylienė, Vaida Gailiuvienė kuria būsimo spektaklio „Su Kalėdom, Mėnuli“ („Žaisliuko istorija„) dekoracijų eskizus.

Laukiame šventės…

Akimirkos

Pradinukų sukurti spektaklio dekoracijų eskizai

Teatro vitrinų papuošimai